Wellness víkend v Praze

Jak jistě víte, Praha je nejen naším hlavním městem, ale jedná se také o město kultury, historie, nákupů a úchvatné architektury. Pokud si chcete se svou milovanou polovičkou nebo někým ze svých nejbližších užít nezapomenutelný víkend v hlavním městě, musíte rozhodně vyzkoušet Wellness víkend v Praze.

Během tohoto jediného víkendu načerpáte již dávno ztracenou energii, odpočinete si během relaxačních procedur, necháte se hýčkat v rukou skutečných odborníků, pochutnáte si na výborném jídle, prohlédnete si historickou část města a hlavně zažijete ničím nerušené chvíle sami ve dvou. Ubytováni budete v krásném secesním čtyřhvězdičkovém hotelu Theatrino, který byl vybudován v nádherné budově bývalého divadla a svým hostům poskytuje stylově navržené pokoje s kompletním vybavením, bohaté a chutné snídaně i neomezený vstup do hotelové sauny a páry.

 

Praha je nádherné město, které stojí za návštěvu v kterémkoliv ročním období, takže si zde přijdete na své, ať se na tento wellness víkend vydáte kdykoliv. Překvapte svou milovanou polovičku netradičním dárkem k narozeninám, výročí, Vánocům nebo jiné podobně významné události a vyrazte společně za novými zážitky.

 

Wellness víkend v Praze obsahuje:

– 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým vybavením a komfortem
– 2x bohatá snídaně formou bufetových stolů
– uvítací drink pro 2 osoby
– bezplatné připojení k internetu na recepci a v business centru
– bezplatné využívání hotelové sauny
– pozdní check-out (do 14:00 hodin)

 

Možnost uskutečnění: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2
Lokalita: Praha 3

 

Poznámky: Poukaz nelze využít na Silvestra a Velikonoce. Ideální je si pobyt zarezervovat měsíc předem.