Luxusní wellness pobyt v Krkonoších

Dopřejte si se svou milovanou polovičkou pobyt plný luxusu a relaxace! Příjemné masáže a úžasné wellness procedury totiž čekají na všechny, kteří se vydají do náruče nádherné a pohádkové krajiny Krkonoš, kde můžete ve dvou strávit nezapomenutelný prodloužený víkend v luxusním wellness hotelu.

Luxusní wellness pobyt v Krkonoších zahrnuje ubytování v novém a luxusním hotelu s vynikající restaurací, plně vybavenými pokoji a úžasným wellness centrem. Zcela nejúžasnější je na tomto pobytu ale rozhodně dokonalá okolní příroda Krkonoš, do které můžete kdykoliv vyrazit na procházky, lyžovat, jezdit na kole nebo se jen tak potulovat přírodou.

 

V hotelu budete ubytováni celkem na pět nocí, poskytnuta Vám bude polopenze a ihned po příjezdu dostanete malý uvítací drink. Během svého pobytu pak podstoupíte 90 minutovou čokoládovou masáž pro dva, speciální masáž obličeje a také aromatickou uvolňující masáž. Kdykoliv během pobytu budete mít umožněn přístup k plaveckému bazénu, vířivce a sauně. Pokud hrajete golf, určitě využijte i možnost zahrát si green fee na místním golfovém hřišti.

 

Luxusní wellness pobyt v Krkonoších obsahuje:

– welcome drink pro dva
– ubytování na 5 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
– snídaně
– večeře o třech chodech
– luxusní čokoládová masáž pro dva (90 minut)
– masáž obličeje pro dva (20 minut)
– aromatická masáž pro dva (30 minut)
– procedura ve vaně Harmony Mediq (20 minut)
– 2x Green fee pro golfisty
– volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, vířivka, sauna)
– internet zdarma
– parkování zdarma

 

Počet osob: 2
Doba ubytování: 6 dní (5 nocí)
Možnost uskutečnění: celoročně
Lokalita: Krkonoše – Mladé Buky