Wellness víkend na zámku Liblice

Toužíte se svou láskou po romantickém víkendu, během kterého nebudete nikým a ničím rušeni a užijete si pouze vzájemnou přítomnost? Kde jinde prožít takový odpočinek a romantiku, než na zámku! Zážitkový pobyt s názvem Wellness víkend na zámku Liblice se uskutečňuje ve čtyřhvězdičkovém zámeckém hotelu a jeho přilehlém wellness centru, takže budete se svým partnerem během tohoto pobytu nejen sami ve dvou, ale navíc si užijete hýčkání a rozmazlovaní v rukou skutečných odborníků.

Zámecká depandace, ve které budete ubytováni, nabízí hostům komfortní moderní pokoje s ledničkou, minibarem, televizorem, trezorem, vysoušečem vlasů i připojením k internetu. V zámecké restauraci si pak můžete vychutnat speciality nejen české, ale i evropské kuchyně a své tělo pak můžete propůjčit smyslné relaxaci přímo v zámeckém wellness centru. Jestliže pak máte kladný vztah k přírodě, můžete s partnerem vyrazit na romantický piknik do zámecké zahrady nebo si vyrazit na projížďku na cyklistických kolech, během které Vás zajisté uchvátí fascinující okolní příroda. Užijte si zámeckou relaxaci a načerpejte společně síly do nadcházejících dnů! Wellness víkend na zámku Liblice je vhodný pro zamilované páry snad všech věkových kategorií.

 

Wellness víkend na zámku Liblice obsahuje:

– 2 noci ve dvoulůžkovém zámeckém pokoji s veškerým komfortem a vybavením
– 1 dítě do 12 let může bydlet zdarma v pokoji rodičů
– uvítací drink
– 2x bohatá snídaně formou bufetu pro 2 osoby
– poukázka v hodnotě 200eur na romantickou večeři pro 2 osoby v hotelové restauraci
– 1 hodina wellness pro 2 osoby
– 1+1 masáž zdarma
– bezplatné využití horských kol na půl dne
– internet přímo na pokoji
– pokojová služba
– parkování na hotelovém parkovišti
– volný vstup do zámecké zahrady
– pozdní check-out do 15:00 hodin (na vyžádání, závisí však samozřejmě na obsazenosti hotelu)

 

Možnost uskutečnění: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2
Lokalita: Byšice – okres Mělník

 

Poznámky: Ideální je si pobyt zarezervovat alespoň měsíc dopředu. Během pobytu je umožněno hostům fotit i natáčet. Pokud si koupíte více poukazů, můžete v hotelu zůstat déle.