Wellness víkend v Mariánských lázních

Relaxace, odpočinek, hýčkání, klid a hlavně žádné starosti ani neodkladné povinnosti. Zní to příliš skvěle, než aby to byla pravda? Přesně to Vás však čeká, pokud spolu se svou milovanou polovičkou nebo někým ze svých nejbližších vyrazíte na Wellness víkend v Mariánských lázních.

Tento odpočinkový pobyt probíhá ve čtyřhvězdičkovém hotelu Agricola Mariánské lázně, který je vzdálený přibližně 20 minut pěší chůze od známé mariánskolázeňské kolonády. Ubytováni budete v moderně zařízeném pokoji s TV, internetem a veškerým zařízením. Chcete-li si i Vy odpočinout a pár dní nerušeně relaxovat, vydejte se na víkend do jednoho z nejkrásnějších měst České republiky. Součástí hotelu jsou relaxační lázně, wellness a také vynikající restaurace se širokou nabídkou nejen české, ale i mezinárodní kuchyně s vlastní nabídkou vynikajících moravských vín.

 

Jestliže ani během své dovolené nemůžete pořád jen odpočívat a nic nedělat, můžete si samozřejmě i zde dopřát svou pravidelnou dávku pohybu. Hotel disponuje vlastním venkovním tenisovým kurtem, minigolfem a dokonce i vnitřním vyhřívaným bazénem s vodopádem. Užijte si společně pár nezapomenutelných dní v Mariánských lázních a načerpejte síly do nadcházejících dnů.

 

Wellness víkend v Mariánských lázních obsahuje:

– 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým komfortem
– 2x bohatá gurmánská snídaně formou bufetových stolů
– uvítací drink pro 2 osoby
– 1x návštěva sauny
– využití hotelového bazénu
– zapůjčení županů po celou dobu pobytu
– mapa Mariánských lázní
– bezplatné parkoviště u hotelu
– pozdní check-out (do 15:00 hodin)

 

Možnost uskutečnění: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2
Lokalita: Mariánské lázně (okres Cheb)

 

Poznámky: Pobyt je ideální zarezervovat alespoň měsíc předem. Poukaz nelze využít na Silvestra a Velikonoce. Během pobytu je hostům neomezeně umožněno focení a natáčení.