Wellness víkend v Krkonoších

Toužíte po odpočinku a relaxaci, ale zatím jste nenašli to pravé místo, kde byste měli vytvořeny ničím a nikým nerušené podmínky a mohli zapomenout alespoň na pár hodin na všechny své starosti a povinnosti každodenního života? Wellness víkend v Krkonoších je vhodný pro všechny páry, kteří touží po troše luxusu a odpočinku.

Tento zážitkový pobyt se uskutečňuje ve čtyřhvězdičkovém resortu Grund Resort Ski&Golf v samotném srdci Krkonoš. Interiér hotelu byl navržen ve spolupráci s italským designovým studiem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Svůj volný čas v hotelu můžete trávit v bazénu, vířivce, vydat se na golf nebo vyrazit na nejbližší sjezdovku a zalyžovat si. Svůj wellness pobyt můžete tedy přizpůsobit buďto ročnímu období nebo prostě své momentální náladě. V okolí hotelu najdete krásný výhled na člověkem nedotčenou přírodu, který potěší nejen tělo, ale i duši. Poznejte Krkonoše z jiné stránky a vychutnejte si nezapomenutelný pobyt v srdci jedněch z nejkrásnějších hor České republiky.

 

Wellness víkend v Krkonoších obsahuje:

– 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji
– bezplatný pobyt pro 1 dítě do 6 let v pokoji rodičů
– 2x bohatá snídaně formou bufetových stolů
– 15% sleva na každou další noc
– uvítací drink pro 2 osoby
– připojení k vysokorychlostnímu internetu
– rozsáhlé wellness centrum s bazénem, saunou a vířivkou
– možnost využít kartu hosta, slevy a výhody
– parkování na hotelovém parkovišti
– pozdní check-out na vyžádání (do 15:00 hodin)

 

Možnost uskutečnění: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2
Lokalita: Mladé Buky (okres Trutnov)

 

Poznámky: Pobyt je ideální zarezervovat alespoň měsíc předem. Poukaz nelze využít na Silvestra. Během pobytu je hostům neomezeně umožněno focení a natáčení.