Škola smyku Sosnová

Marně přemýšlíte čím překvapit svého přítele, manžela či kamaráda k Vánocům, výročí nebo narozeninám? Chcete tento rok zazářit originálním dárkem, ze kterého bude mít opravdu radost, ale pořád Vás nic nenapadá? Zážitek s názvem Škola smyku Sosnová je nejen velmi originální, ale také nesmírně praktický dárek, kterým rozhodně nadchnete každého správného milovníka automobilů!

 

Zážitek Vámi vybraná osoba podstoupí s vlastním automobilem, aby se naučila nebo zdokonalila v krizových a nepředvídatelných situacích, kdy se auto dostane do smyku nebo Vás na vozovce zaskočí neočekávaná překážka. Vše se odehrává ve speciálním areálu, který je vybaven nejrůznějšími terény a typy vozovek, na které si účastník vyzkouší brzdné dráhy a pohotovost svého vozu na suché, vlhké i zcela mokré silnici. Tímto zážitkem darujete svým blízkým nejen neopakovatelnou zkušenost, ale také schopnost bránit se v krizových životních situacích. Starejte se o bezpečí svých nejbližších!

 

Průběh zážitku: Kurz bezpečné jízdy s názvem Škola smyku Sosnová se skládá z teoretické a praktické části. Ta teoretická probíhá v moderně zařízené a plně vybavené učebně, pod vedením školených instruktorů. Instruktor Vás zde seznámí s bezpečnostními pravidly a potřebnými teoretickými poznatky.

 

Praktická část pak probíhá v odpoledních hodinách, kdy na speciálně upravovaném povrchu připomínajícím ledovou plochu postupně vyzkoušíte brzdné dráhy svého vozu na suché, vlhké i zcela mokré vozovce. Během kurzu se naučíte reflexně reagovat, zdolávat náhlé překážky, uhýbací manévry i smyky v prudkých zatáčkách. Na závěr dostane každý účastník certifikát o absolvování kurzu.

 

Možnost uskutečnění: celoročně, podle předem vyhlašovaných termínů
Doba trvání: 1 den
Počet osob: 1
Lokalita: Sosnová (u České Lípy)

 

Poznámky: Účastník kurzu musí být držitelem platného řidičského průkazu, který je povinen předložit před začátkem kurzu. Účastník kurz absolvuje s vlastním automobilem, aby se naučil jednat v krizových situacích. Kurz neobsahuje občerstvení.