Víkendový pobyt pro dva

Sami si sáhněte do svědomí a řekněte, kdy jste si naposledy se svým partnerem užili víkend jenom ve dvou v opravdu luxusním prostředí. Vypnout, zapomenout na všechny problém a jednoduše si užívat. Potřebuje to občas každý a zde máte jedinečnou příležitost si takový víkend prožít. Moravský kras se svým nádherným prostředím je pro víkendový pobyt pro dva výbornou volbou.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu bude tím pravým luxusem, který vás a vašeho partnera dostane do správného rozpoložení. Při svém příjezdu na vás bude čekat láhev výběrového vína. Snídaně formou švédských stolů zajistí ranní přísun energie, večer se o tuto milou povinnost postarají romantické večeře obsahující přípitek, hlavní chod a dezert.

Pobyt budete moci se svou drahou polovičkou prožít mnoha různými způsoby. V rámci pobytu máte volný vstup do wellness centra, dále základní proceduru dle vlastního výběru (zábaly do rašeliny či včelího vosku, masáže, detoxikaci, suchou uhličitou koupel) nebo možnost zapůjčení holí na „Nordic Walk“. Jednoduše se zde nachází řada možností, jak se svým partnerem prožít nádherný víkend.