SPA pobyt

Jak již název napovídá, SPA pobyt je zaměřen především na všechny druhy lázeňských procedur. Prodloužený víkend si se svým partnerem užijete na dvoulůžkovém Panorama Classic, čili vysoce kvalitním tříhvězdičkovém pokoji. Během víkendu budete moci hodit všechny starosti za hlavu, protože se o vás postarají ti nejlepší zaměstnanci.

Samozřejmostí je plná penze, složená ze snídaně formou bufetu, zeleninové mísy s pečivem jako obědu a z tříchodové večeře, kterou si budete moci zvolit z pěti různých variant (vegetariánská je samozřejmě součástí). Své lázeňské zážitky budete moci prohlubovat v bazénu se slanou vodou a vířivkou, do které budete mít každý den se svým partnerem přístup. Dále vám zapůjčíme hole na ?nordic walking? a poradíme vám, kam se v krásném okolí vydat.

V neposlední řadě budete moci vybírat pro svůj odpočinek z mnoha lázeňských procedur. Díky tomuto pobytu zaplatíte pouze jednu proceduru a dostanete druhou zdarma! A není potřeba dodávat, že si ze široké nabídky vybere naprosto každý.