Květinová romantika

Mnoho lidí u nás přímo obdivuje květinové scenérie českých luhů a hájů, právě pro ně byl nově postaven zařízen originálně pojatý hotel v jižních Čechách. Výzdoba byla přenechána na špičkových designérech, kterým se návrhy opravdu vyvedly. Prostory hotelu jsou laděny do květinových motivů a příjemně navozují atmosféru jako vystřiženou z okolní přírody.

Všude máte možnost sledovat nádherné malby květin, doplněných interiéry, naprosto přesně dokreslujících uvolněnou a relaxační atmosféru. Pokud na přírodní motivy nedáte dopustit, je květinová romantika tou pravou volbou právě pro vás.

Během květinové romantiky budete se svým partnerem ubytováni na jednom z mnoha květinových pokojů. Ráno se můžete těšit na romantickou snídani přímo do postele, případně navštívit místní bohatý bufet.

Příjemnou atmosféru pocítíte již při příjezdu, kdy na vás bude na pokoji čekat láhev s vínem, mísa čerstvého ovoce a rozsvícené svíčky. Následný pobyt budete moci strávit v relaxační zóně s vířivkou a saunou, to samozřejmě zcela soukromě. Den nakonec dokreslí romantická večeře při svíčkách, čítající menu se čtyřmi chody.