Tropical Islands Berlín

Pokud máte rádi léto a vodní radovánky a nejraději byste se koupali celý rok, pak rozhodně musíte navštívit exotický ráj s názvem Tropical Islands. Jedná se o velkolepý aquapark, který se nachází na okraji Berlína. Od běžných bazénů a vodních světů se liší především tím, že se zde nachází písčitá pláž, mořská laguna, vodopády i tobogány, sauny, vířivky a spousta jiných atrakcí. Navíc se v areálu teplota vody i vzduchu celý rok drží u příjemných 30°C. Jestliže tedy s přáteli nebo rodinou, již nějakou dobu přemýšlíte nad zábavným, ale zároveň odpočinkovým víkendovým pobytem, Tropical Islands zajisté předčí všechna Vaše dosavadní očekávání.

Zábava pro každého – Tropical Island Berlín

Pouhých pár hodin cesty a ze svého každodenního stereotypního života utečete přímo do tropického ráje, plného dobrodružství a zábavy! V areálu Tropical Islands neexistuje něco jako zavírací doba. Proto si zde můžete užívat nejen celý den, ale také celou noc! Kromě již výše zmiňovaných atrakcí je zde umístěn dokonce i tropický deštný les, ve kterém se ukrývají všelijaké exotické rostliny, zajímaví ptáci, ryby a želvy. Můžete se zde tedy procházet skutečnou divočinou a připadat si jako Indiana Jones při jedné z jeho výprav. Po takovém zážitku byste si pak měli rozhodně odpočinout, proto navštivte největší saunový areál v Evropě, ponořte se do vířivky, vyčistěte si hlavu v páře nebo skočte do vychlazeného bazénu. Pořád nemáte dost? Pak můžete zbytek své energie vynaložit na jednom ze sportovních hřišť.

 

Noc na pláži

Pořád Vám není jasné, kde vlastně během takovéhoto víkendu budete ubytováni? Hlavní výhodou Tropical Islands je to, že můžete spát přímo na pláži! Ke spánku jsou zde určeny dřevěná lehátka, stany nebo karimatky. Pokud ale chcete větší pohodlí, svou hlavu můžete na noc složit také do stanu nebo plážové chatky. I když budete usínat v letní atmosféře a teplém vzduchu, nemusíte se obávat větru, deště ani komárů. Pro ty, kteří v noci ani oka nezamhouří, je celou noc otevřená laguna, ve které se můžete koupat neomezeně dle libosti. Romantická noc na pláži a koupání v mořské laguně. Řekněte sami, nezní to neodolatelně?

 

Co vše tady najdete?

V areálu Tropical Islands se zajisté splní všechny Vaše dávné sny a představy o nezapomenutelné dovolené. Co tady však vlastně všechno najdete? Jak jsme již zmínili, těšit se můžete například na největší vnitřní deštný prales na světě, pravou tropickou vesnici, dětský koutek plný zábavy pro nejmenší, tropické moře s písečnou pláží, romantickou lagunu, minigolf, sauny, tobogány, nákupní zónu, zábavní večerní program a také vyhlídkový let balónem.