Legoland Německo

Marně si už nějaký ten pátek lámete hlavu, kam byste mohli se svými dětmi, rodinou, přáteli či přítelem nebo přítelkyní vyrazit? Chcete si užít zábavu, ale přitom i poznat nějaké to dobrodružství? Pak rozhodně navštivte LEGOLAND! Jedná se o zábavní park pro malé i velké, který se nachází jen přibližně 500 km od Prahy v sousedním Německu. Před několika lety byl právě Legoland vyhlášen jedním z nejlepších zábavních parků Evropy a ročně ho navštíví statisíce návštěvníků.

Nový svět

Pokud Vám to ještě stále již ze samotného názvu parku nedošlo, celý areál je neodmyslitelně spjat s legendární stavebnicí LEGO, jejíž vznik se datuje až do 30. let minulého století. Právě z těchto malých kostiček jsou zde vybudovány mosty, parky, domy, prostě celý nový svět. V celém areálu najdete více než 50 000 000 kostiček lega a každý rok jich zase nějaký ten tisíc přibude.

Co na Vás v Legolandu čeká?

Nebojte se zažít nespoutanou zábavu a nastupte na loď, která pluje po řece minulosti, proplujete zátokou neohrožených pirátů,navštívíte továrnu na lego kostičky, ocitnete se v překrásném podmořském světě plném ryb a nakonec se můžete zajít pobavit do speciálního 4D kina. Výhled na park rozhodně budete mít z prosklené vyhlídkové věže, odtud můžete vidět své nejmenší ratolesti, jak projíždějí okolo v pohádkovém Legoland Expresu nebo obdivují zmenšeniny zámků a větrných mlýnů. Nezapomeňte se zastavit ani u mocného Darth Vadera a jiných postav z Hvězdných válek. Legoland je svět pro každého.

 

Jednotlivé části Legolandu

MINILAND – Část plná známých staveb, nejen z Německa, v nové, miniaturní velikosti.

ENTRANCE AREA -Vlajky a věže, které označují slavnostní vstup do celého Legolandu.

IMAGINATION – Část plná experimentů, vynálezů a výzkumů pro malé i velké badatele.

LEGO X-TREME – Část, kde je vše rychlejší, větší, lepší a akčnější. Vstup pouze pro skutečné hrdiny!

KNIGHTS´ KINGDOM – Obrovský hrad, symbolizující království rytířů. Připravte se na pravou středověkou bitvu.

ADVENTURE LAND – Džungle plná divokých zvířat a fantastických nadpřirozených bytostí. Vstupte do světa divů a dejte pozor na neviditelné tvory.

PIRATE LAND – Svět zlověstných a podlých pirátů. Se zlatem vstup zakázán.

LEGO CITY – Letadla a lodě pracně postavené z LEGA, které čekají na dobrodružnou výpravu. Troufnete si?

NINJAGO – Zcela nová část Legolandu plná zlých hadů Ninjago a pravých chutných asijských specialit. Staňte se skutečným Ninjou a vyzkoušejte let do výšky až 22 metrů.

Nezapomenutelný víkend

Do Legolandu můžete vyrazit s celou svou rodinou. Pro nejmenší jsou zde dětské koutky s dohledem, pro větší děti plno atrakcí, pro rodiče neuvěřitelná podívaná a pro babičky a dědečky je zase zařízen návrat o pár let zpátky. Zkuste si, jaké to je vrátit se do dětských let a poznejte svět plný lega! Na víkend v LEGOLANDU zajisté nikdy nezapomenete.