Romantický víkend na Ještědu

Toužíte spolu se svou milovanou polovičkou po nezapomenutelném pobytu ve dvou na místě, kde by si Vás hýčkaly a rozmazlovaly ruce opravdových specialistů? Vydejte se tedy do Liberce a poznejte toto okouzlující město skrz na skrz. Romantický víkend na Ještědu je název pobytu, během kterého budete ubytováni přímo na vrcholku Ještědu a poskytnuty Vám budou pouze naprosto profesionální služby.

 

Vždy upravené sjezdovky, běžecké tratě, moderní vleky, kabinová i sedačková lanovka. Kompletně zrekonstruovaný lyžařský areál hory Ještěd však není zdaleka jediným lákadlem tohoto úžasného místa. Pokud zrovna nepatříte k milovníkům lyžování, nezoufejte, můžete vyrazit na procházky po hřebenech, projet se během cykloturistického výletu nebo se jen nerušeně kochat zdejší neopakovatelnou a nenahraditelnou atmosférou.

 

Co najdete ve wellness Babylon?

Relaxační wellness centrum Babylon je díky svým profesionálním službám, v Liberci velmi dobře známé. Nachází se zde letní louka, oxygenoteraoie, turecké lázně, parní lázně nebo římské lázně a vyzkoušet můžete i ledovou studnu, saunu, vířivku nebo bylinkovou páru.

 

Jak se sem dostanete?

K hotelu je možné se dopravit vlastním automobilem nebo lanovkou z Horního Hanychova. Dolní stanice lanovky se pak nachází pouhých 10 minut od tramvajové linky.

 

Romantický víkend na Ještědu obsahuje:

– ubytování na dvě noci v komfortním dvoulůžkovém pokoji
– 2x snídaně pro dva do postele
– romantická večeře ve dvou + láhev vína a nealkoholické nápoje
– 4 jízdenky na lanovku
– 2x celodenní vstup do wellness Babylon
– ovocná mísa + láhev bohemia sektu

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2
Lokalita: Liberecký kraj