Královský prodloužený víkend

Potřebujete nutně odpočinek od každodenního života plného shonu, starostí a nikdy nekončících povinností? Toužíte po ničím nerušeném odpočinku na klidném místě, kde byste si připadali jako opravdoví panovníci? Pak dopřejte sobě, svému partnerovi nebo někomu ze svých nejbližších odpočinkový pobyt s názvem Královský prodloužený víkend a nechte se rozmazlovat.

Během tohoto královského pobytu strávíte 3 noci v luxusním hotelu, kde o Vás bude postaráno opravdu se vším všudy a Vy tak můžete jen naplno relaxovat a odpočívat. Protože je součástí víkendu také masáž a v hotelu jsou poté k dispozici samozřejmě i jiné relaxační procedury, uděláte tímto pobytem radost nejen sobě, ale také uděláte něco prospěšného pro své tělo. Královský prodloužený víkend je vhodný pro páry snad všech věkových kategorií a ocení ho zajisté jak dámy, tak pánové. Protože se navíc tento hotel nachází přímo uprostřed pohádkové krajiny, můžete se svou drahou polovičkou kdykoliv vyrazit na romantické toulky do přírody.

 

Průběh víkendu:

Tento víkendový pobyt trvá celkem 4 dny a 3 noci. Vše začíná uvítacím drinkem, který dostanete hned po příjezdu. Během následujících pár dní budete se svým partnerem ubytováni v plně vybaveném pokoji s veškerým příslušenstvím. Zajištěna je každodenní bohatá snídaně a 2x luxusní čtyřchodová romantická večeře při svíčkách. V ceně je zahrnuta i uklidňující aromatická masáž z 31 druhů kvítí, finská sauna nebo 25 minutová relaxační koupel ve vířivce. Denně je hostům umožněn i vstup do hotelového bazénu.

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 4 dny
Počet osob: 2
Lokalita: Kladské pomezí
Počasí: Na tento víkendový pobyt nemá počasí žádný vliv.

 

Poznámky: Rezervaci termínu je vhodné provést alespoň 3 týdny dopředu. Do wellness části hotelu je hostům samozřejmě zdarma zapůjčován župan.