Rodinný víkend na Moravě

Už dlouho marně přemýšlíte, kam byste se s celou svou rodinkou mohli vypravit na dobrodružný výlet nebo odpočinkový rodinný pobyt? V tom případě zamiřte své kroky na Moravu! Právě zde na Vás totiž čeká nezapomenutelný pobyt s názvem Rodinný víkend na Moravě!

Neutrácejte přehnané peníze za letenky a ubytování v zahraničí, i doma je přece krásně. Přímo v srdci Moravy najdete nádhernou přírodu, ničím nerušené prostředí, klid, pohostinskou atmosféru a hlavně nevídanou pohodu. Tento víkend je vhodný jak pro aktivní rodiny, které chtějí trávit svůj víkend cyklistikou a plaváním, tak i pro požitkáře, kteří chtějí především poznat okolí, dozvědět se něco o místní historii a ochutnat zdejší lahodné víno.

 

Rodinný víkend na moravě zajisté splní všechna Vaše očekávání. Vyrazte tedy společně se svou milovanou rodinkou užít si krás Moravy, zrelaxovat své těla a prohlédnout si místní zámky. Garantujeme Vám, že se sem poté budete velmi rádi a také velmi často vracet.

 

Rodinný víkend na Moravě obsahuje:

– ubytování na dvě noci v komfortně zařízeném hotelovém pokoji
– 2x bohatá snídaně formou bufetu
– 2x večeře o třech chodech
– 1x odpolední dezert
– rodinný vstup do zámku vlastního výběru (Lednice, Slavkov, Mikulov)
– hodinový vstup do wellness centra (4 druhy saun, vířivka, Kneippova vinařská stezka, thermolavice, různé druhy sprch, finské vědro)
– 10% sleva na nejrůznéjší procedury
– 1x tradiční moravský dárek na rozloučenou
– úschova kol, parkovné, Wi-fi

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2 dospělí a 1 dítě
Lokalita: Jihomoravský kraj

 

Poznámky: Pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi do 15 let. Termín je nutno zarezervovat alespoň měsíc dopředu. Prohlídky zámků se konají podle otvírací doby, v termínech kdy jsou zámky uzavřené, nabízíme prohlídku brněnských kasemat nebo plavbu po Dyji.