Rodinné pobyty na Ještědu

Poznejte společně se svou rodinou krásy Liberce a jeho okolí a vyrazte na nezapomenutelný pobyt plný zážitků. Ubytováni budete přímo na vrcholku Ještědu a během pobytu navštívíte zábavné a relaxační centrum Babylon, které je splněným snem jak pro děti, tak pro dospělé.

Hotel na vrcholku hory Ještěd je unikátní stavební dílo, které bylo postaveno v druhé polovině 60. let podle projektu architekta K. Hubáčka, který za něj dokonce získal cenu Mezinárodní unie architektů. Pokoje v hotelu jsou z většiny dvoulůžkové, mají vlastní sociální zařízení, satelitní televizi a telefon. Jako další zde pak najdete velmi příjemnou restauraci, malou kavárnu a bar.

 

Pokud se s rodinou rozhodnete na pobyt vyrazit v letních měsících, máte zde takřka neomezené možnosti cykloturistických a turistických výletů do okolí. V zimním období pak samozřejmě  plně vybavený lyžařský areál, upravované sjezdovky, trasy pro běžkaře, kabinové lanovky a moderní vleky.

 

Protože je v ceně pobytu zahrnuta i vstupenka do známého a velmi oblíbeného libereckého centra Babylon, které je vhodné jak pro děti, tak pro dospělé, určitě si nenechte ujít jeho návštěvu. Aquapark disponuje nesčetným množstvím bazénů a skluzavek, čtyřmi tobogány, vodním tornádem, prolézačkami, divokou řekou, romantickou jeskyní, vířivkami, párou, odpočinkovou relaxační zónou i vodními bary. Další vstupenky jsou pak do IQ parku, ve kterém najdete spoustu zajímavých exponátů z nejrůznějších oblastí lidského života, a tak se nejen zabavíte s celou rodinou, ale navíc se o lidech i něco zajímavého naučíte.

 

Připravte pro svou rodinu nezapomenutelné dobrodružství a rezervujte si vlastní Rodinný pobyt na Ještědu.

 

Rodinný pobyt na Ještědu obsahuje:

– ubytování na 2 noci v dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou
– 2x snídaně formou bohatých bufetových stolů
– 2x voucher na stravování v restauraci v hodnotě 500 Kč
– 6 jízdenek na lanovku
– parkovné u hotelu
– 3 celodenní vstupenky IQ parku a Aquaparku Babylon

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2 dospělí + 1 dítě ve věku do 6 let
Lokalita: Liberec
Poznámky: Dítě je během pobytu ubytováno na přistýlce.