Relaxační noc

Chcete překvapit svou milovanou polovičku originálním dárkem k narozeninám, Valentýnu, výročí  nebo jiné významné události? Relaxační noc je romantický zážitek pro dvě osoby, během kterého strávíte jednu výjimečnou noc v prostorách nádherného zámeckého hotelu. Nechte sebe i svou lásku hýčkat v rukou opravdových profesionálů a zažijte večer, na který jen tak nezapomenete.

Možnost přespat na zámku se rozhodně nepodaří jen tak někomu. Vy nyní máte jedinečnou možnost tento zážitek prožít. Překvapte svou partnerku či partnera tímto netradičním dárkem a odhalte svou tvář skrytého romantika. Relaxační noc si zamiluje rozhodně každý. Kromě ubytování ve vkusném zámeckém pokoji, prožijete romantickou večeři při svíčkách, podstoupíte thajskou masáž pro dva a poté můžete nerušeně relaxovat ve vířivce, sauně nebo bazénu. Přemýšleli jste marně, čím udělat své vyvolené radost? Právě jste našli to pravé řešení.

 

Relaxační noc obsahuje:

– ubytování v zámeckém pokoji
– bohatá snídaně
– welcome drink v anglickém klubu
– hodinová thajská nebo kondiční masáž
– 2 hodiny ve wellness (bazén, vířivka, sauna a fitness)
– romantická večeře při svíčkách (4 chody)

 

Možnost uskutečnění: celoročně
Doba trvání: 1 noc
Počet osob: 2
Lokalita: Jihočeský kraj

 

Poznámky: Relaxační noc je nutno rezervovat alespoň 3 týdny dopředu. Časový harmonogram zážitku upravíme přesně podle Vašich požadavků a na přání můžeme zajistit také kulturní nebo sportovní vyžití v okolí.