Rodinný pobyt v Krušných horách

Pořád přemýšlíte nad tím, jak si se svou rodinou zkrátit dlouhé dny a správně se odreagovat od stereotypního každodenního života? Zažijte nezapomenutelné dobrodružství plné relaxace, odpočinku, ale i zábavy a nových zážitků, a to díky našemu pobytu s názvem Rodinný pobyt v Krušných horách.

Tento rodinný pobyt nabízí rodinám přesně to, co potřebují! Děti se mohou vyřádit běháním v krásné přírodě, návštěvou aquaparku nebo nedalekého lesoparku. Rodiče si naopak nerušeně odpočinou v sauně a poté mohou všichni dohromady vyrazit za dobrodružstvím po Ježíškově cestě. V okolí hotelu je několik cyklistických a turistických stezek, které jsou jako stvořené pro hodiny toulání přírodou. Celý den pak můžete zakončit opékáním buřtů nad ohništěm, které se nachází nedaleko rybníka v bezprostřední blízkosti hotelu.

 

Ubytováni během svého pobytu budete v příjemně zařízeném tříhvězdičkovém pokoji, stravovat se budete ve stylové restauraci nabízející poctivou českou kuchyni. Samozřejmostí je v hotelu také dětský koutek a hřiště plné zábavy.

 

Dopřejte svým dětem zážitky, na které budete společně vzpomínat ještě celá léta a vyrazte na rodinný pobyt do Krušných hor.

 

Rodinný pobyt v Krušných horách obsahuje:

– ubytování na 2 noci
– polopenzi pro celou rodinu
– půjčení cyklistických kol nebo Nordic walking holí s tipem na výlety do okolí
– mapu
– dvoudenní rodinou kartu s volnými vstupy a množstvím slev do okolí Krušných hor (aquapark, muzea, hrady a zámky, jízdenky na lanovku, slevy na masáže, apod.)
– vlastní opékání buřtů (oheň, párky a zapůjčení vidlic na opékání)
– dětská houpačka, hřiště a dětský koutek
– volný vstup do Aquadromu v Geyer (vodní atrakce, bazény, divoká řeka, tobogány, klouzačky, teplá vířivka, sauna, a další)

 

Možnost ubytování: od jara do podzimu
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2 dospělí a 1-2 děti ve věku do 12 let
Lokalita: Chomutov
Poznámky: Doprava na jednotlivé výlety není zahrnuta v ceně pobytu. Dítě do 3 let je ubytováno zdarma. Za poplatek 100Kč na den je možné půjčit na pokoj dětskou postýlku nebo s sebou vzít svého psa.