Nezapomenutelný víkend v Krušných horách

Zapomeňte na pár dní na všechny své starosti a povinnosti a odpočiňte si uprostřed nádherné přírody Krušných hor. Právě zde naleznete moderní hotel s pohostinnou rodinnou atmosférou, ve kterém Vám bude dopřána naprostá relaxace v ničím nerušeném prostředí. Zbavte se každodenního napětí a vyrazte do přírody.

Tento pobyt si užijí zejména osoby, které upřednostňují aktivní formu odpočinku. Díky pohádkové okolní krajině můžete vyrazit do přírody za turistikou, cyklistikou nebo jen tak procházet hřebeny během romantické procházky se svým partnerem. V hotelu dostanete mapu, svačinu i rady na cestu a nezapomenutelné toulky přírodou mohou začít! Až se přírody dostatečně nabažíte, čeká Vás zasloužená relaxace v sauně nebo vířivce, vynikající večeře a vkusně zařízený dvoulůžkový pokoj se vším, co byste během svého pobytu mohli potřebovat. Poddejte se relaxaci a načerpejte novou energii potřebnou do nadcházejících dnů.

 

Pohoda na Klínovci obsahuje:

– ubytování pro 2 osoby
– snídaně formou bohatých bufetových stolů
– večeře o dvou chodech
– 1 hodina sauny nebo whirpoolu
– půjčení cyklistických kol nebo holí pro vysokohorskou turistiku
– svačina na cestu
– láhev sektu nebo vína

 

Možnost uskutečnění: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2
Lokalita: Chomutov

 

Poznámky: Víkend je vhodný pro muže i pro ženy. Parkování je zde hostům umožněno na bezplatném parkovišti přímo u hotelu. Pro sportovně zaměřené hosty je zde celoročně otevřena půjčovna cyklistických kol a lyžařských potřeb. Na tento pobyt s sebou můžete vzít i svého čtyřnohého mazlíčka, a to za poplatek 100 Kč na jeden den. Svůj termín si rezervujte co nejdříve.