Pětidenní lázeňský pobyt na Moravě

Už delší dobu přemýšlíte o tom, že by relaxační pobyt mohl zmírnit Váš každodenní stres a udělat dobře nejen mysli, ale také unavenému tělu? V tom případě rozhodně musíte absolvovat Pětidenní lázeňský pobyt na Moravě!

Ubytováni budete v nádherném lázeňském prostředí s odbornou péčí, podstoupíte nejrůznější relaxační procedury a díky úžasné okolní přírodě také můžete vyrazit na turistický nebo cyklistický výlet. V hotelu je pro hosty otevřena kavárna, kosmetika, rehabilitační bazén i procedury typu lymfodrenáží, aromatických  a thajských masáží nebo parafínových zábalů. To vše je poskytováno prostřednictvím přírodního léčivého zdroje a tradiční lázeňské péče s využitím nejnovějších léčebných a edukačních postupů.

 

Toužíte-li nejen po relaxaci, ale také po pravidelné dávce pohybu, můžete během svého pobytu využít fitness centrum, léčebnou tělocvičnu, bazén, ergometrii, tenisové kurty, minigolf nebo vyrazit za turistikou či cyklistikou. Pětidenní lázeňský pobyt na Moravě je zkrátka vhodný snad opravdu pro každého!

 

Pětidenní lázeňský pobyt na Moravě obsahuje:

– ubytování v komfortním hotelovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, minibarem, televizí, telefonem a rádiem nebo ubytování v apartmánu, kde je k pokoji připojena i terasa a možnost venkovního posezení
– plná penze
– vstupní lékařská prohlídka
– 2x klasická částečná masáž
– 2x uhličitá koupel a zábal
– 1x zábal zad z bahna z Mrtvého moře
– 2x vstup do wellness centra
– 1x vstup do polária a do solné jeskyně
– denně vstup do bazénu

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 5 dní
Počet osob: 1 a více

 

Poznámky: Pobyt je vhodný pro ženy i muže starší 18 let, nedoporučujeme ho však nastávajícím maminkám. Cena pobytu nezahrnuje povinný lázeňský poplatek. Rezervaci pobytu je nutno provést alespoň měsíc dopředu.

 

Oblečení: Do lázní doporučujeme vzít si s sebou sportovní oblečení a obuv, plavky a osobní potřeby. Společenský oděv a jiné věci samozřejmě záleží zejména na Vašem rozhodnutí. Župany Vám budou na vyžádání zapůjčeny.