Třídenní pobyt v lázních v Čechách

Potřebujete vypnout a prožít pár dní plných relaxace a ničím nerušeného odpočinku? Dopřejte sobě i svému tělu hýčkání v rukou opravdových odborníků a vyrazte na Třídenní pobyt v lázních v Čechách i na Moravě.

 

Během tohoto pobytu na Vás čekají tři dny plné masáží, bahenních koupelí, minerálních bazénů, sauny, výborného jídla, komfortního lázeňského prostředí, nádherně přírody a hlavně naprosté relaxace.Neexistuje lepší způsob, jak si kvalitně a hlavně efektivně odpočinout. Získejte energii potřebnou do nadcházejících dní.

 

Nechcete-li na tento pobyt sami, ale máte ve svém okolí někoho, kdo by si takovou relaxaci opravdu zasloužil, můžete tento pobyt darovat jakooriginální dárek k narozeninám, Vánocům, výročí nebo jiné podobně významné události. Udělejte svým nejbližším radost nezapomenutelným dárkem plným relaxace a hýčkání.

 

Třídenní pobyt v lázních v Čechách i na Moravě obsahuje:

– 2x ubytování pro jednu osobu v lázeňském hotelu s plnou penzí
– lékařskou konzultaci
– částečnou masáž
– uhličitou koupel s rostlinným zábalem
– bahenní zábal zad (bahno z Mrtvého moře)
– 2x vstup do wellness centra
– denně vstup do bazénu

 

Poznámky: Procedury během pobytu jsou vhodné pro muže i ženy starší 18 let. Tento pobyt nedoporučujeme nastávajícím maminkám. Pobyt je nutno rezervovat alespoň 4 týdny předem.

 

Možnost ubytování: celoročně, doporučena je však doba od dubna do října
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 1
Lokalita: Přerov