Lázně Lednice

Obec Lednice se nachází na jižní Moravě, přímo uprostřed pozoruhodné lednicko-valtické krajiny. Lednice jsou mezi lidmi známé zejména díky svému úchvatnému zámku, jen málo kdo však ví, že se zde nacházejí i unikátní lázně. Moderní lázeňský komplex stojí hned v těsné blízkosti zámku a otevřen byl v roce 2007. I když tedy za sebou lázně Lednice nemají nikterak dlouhou lázeňskou tradici, vše svým hostům vynahradí svými prvotřídními rehabilitačními a uvolňujícími procedurami.

Voda v Lednicích

K léčebným procedurám lázně Lednice používají jód-bromovou minerální vodu, která svým složením silně připomíná zmineralizovanou vodu mořskou. Tato voda patří k jedněm z nejkvalitnějších minerálních vod v Evropě. Blahodárně působí zejména na pohybový aparát, správné fungování oběhového systému, revmatických chorob, artrózy, neurologické nemoci, ale i gynekologické potíže, kožní nemoci a stavy po spáleninách a popáleninách.

 

Lázeňské služby

V lázních Lednice si můžete do syta užívat ničím nerušené relaxace během rostlinných zábalů, perličkových koupelí i masáží celého těla. Mezi nejoblíbenější lázeňské procedury zde patří zejména aromaterapeutická masáž, hydro-masážní koupel, indická masáž, masáže lávovými kameny nebo bylinné uvolňující koupele. Během těchto procedur se naprosto uvolníte, získáte zasloužený odpočinek a po dlouhé době zapomenete na všechny starosti a povinnosti. Nechte se hýčkat v rukou skutečných odborníků, domů poté budete odjíždět plní optimismu a energie do dalších dnů.

 

Ubytování

Lednické lázně nabízejí svým hostům vkusné a velmi komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s celkovým příslušenstvím. Hosté mají kromě svého pokoje k dispozici i restauraci, kavárnu s venkovní terasou, zasedací místnost pro 40 osob, internetový koutek, tělocvičnu, saunu a bazén s vířivkou a protiproudem. Samozřejmostí ubytování je i bezbariérový přístup do všech částí budovy. Nádherné Lednické lázně jsou zkrátka vhodné pro všechny milovníky odpočinku, na své si zde přijdou i náročnější klienti a procedury mohou podstoupit muži i ženy snad všech věkových kategorií. Hledáte-li lázeňský pobyt, který Vám zajistí vkusné ubytování, nádherné prostředí, příjemný personál a velkou nabídku lázeňských procedur, jsou tyto lázně přesně to, co hledáte.