Krušnohorská romantická noc

Toužíte se svým partnerem po dávce pravé romantiky, ale pořád nevíte, čím byste tuto svou touhu naplnili? V tom případě je přesně pro Vás připraven zážitek s názvem Krušnohorská romantická noc.

Ubytováni budete v útulném a komfortně zařízeném pokoji horského hotelu, který se nachází nedaleko Klínovce v Krušných horách. Právě zde se svým milovaným protějškem zažijete nezapomenutelné romantické chvíle. Během jedné noci můžete relaxovat ve vířivce s lahví sektu, poté vyrazit na romantickou večeři o čtyřech chodech a po ní si odpočinout ve svém dvoulůžkovém pokoji. Druhý den pak můžete vyrazit na bohatou snídani ve formě švédských stolů a odložit si odjezd až do 12 hodin. Romantika v krásné přírodě nedaleko Klínovce je přesně to, co se svou láskou potřebujete!

 

Tento zážitek se může stát také originálním nápadem na unikátní dárek k Vánocům, Valentýnu, narozeninám nebo výročí. Překvapte svou partnerku či partnera dárkem, který si užijete oba. Neexistuje nic lepšího, než darovat společné chvíle ve dvou.

 

Krušnohorská romantická noc obsahuje:

– ubytování v moderním horském hotelu
– snídaně ve formě bufetových stolů
– 30 minut ve venkovní vířivce s lahví sektu
– večeře o 4 chodech pro dva a láhev jakostního vína

 

Možnost uskutečnění: celoročně
Doba trvání: 1 noc
Počet osob: 2
Lokalita: Chomutov
Poznámky: Zážitek je nutno rezervovat alespoň 3 týdny dopředu.