Koupel ve víně

Slýcháte ze všech stran o blahodárných a léčivých účincích pivních koupelí, ale nepatříte mezi skálopevné milovníky tohoto zlatavého moku, a tak jste se k této proceduře stále neodhodlali? A co takhle koupel ve víně? Omlazující koupel ve víně používaly v dávných dobách již královny a hraběnky, protože se spoléhaly na to, že víno léčí nejen fyzicky, ale i psychicky. Dopřejte si hýčkání a vyzkoušejte luxusní koupel ve víně.

V moři, oceánu, jezerech, vířivkách a bazénech se v dnešní době koupe kde kdo, Vy však máte jedinečnou možnost ponořit celé své tělo do vína. Odborné studia dokazují, že víno má opravdu do jisté míry léčivé a velmi blahodárné účinky na lidské tělo, a tak se koupel v něm stává stále populárnější.

 

Koupel ve víně je unikátní zážitek, během kterého budete se svým partnerem ponořeni v dřevěném sudu naplněném 300 litry lahodného vína, a to přímo v srdci vinařské Moravy. Navíc budete obklopeni romantickou atmosférou doplněnou svíčkami, lahví vína i malým občerstvením. Užijte si se svým partnerem romantickou chvilku v ničím nerušeném prostředí.

 

Koupel ve víně obsahuje:

– koupel ve víně
– součástí koupele je láhev vína nebo sektu
– občerstvení a malá upomínka
– soukromí skryté terasy

 

Možnost uskutečnění: červen až září (koupel je venkovní)
Doba trvání: 1 hodina
Počet osob: 2
Lokalita: Hodonín
Poznámky: Proceduru je nutno rezervovat alespoň 3 týdny předem.