Týdenní pobyty pro seniory

Chcete si zdravě odpočinout a alespoň na pár dní utéct od každodenního stereotypního života? Vyzkoušejte blahodárné účinky koupelí a odpočiňte si na týdenním pobytu plném relaxace. Týdenní pobyty pro seniory jsou určeny pro dámy a pány starší 55 let a užijí si je rozhodně i náročnější osoby.

Zážitek začíná příjezdem na hotel, kde dostanete uvítací drink, během 7 dní a 6 nocí pak absolvujete částečnou masáž celého těla nebo odpočinek ve finské sauně, poté na Vás čeká relaxační koupel ve vířivé vaně a každý den pak můžete také půl hodinu plavat v bazénu se speciálním masážním protiproudem. Připravena pro Vás bude i konzultace s diplomovaným masérem. Stravování je pro hosty zajištěno ve formě polopenze a samozřejmostí je také zapůjčení županu. Odpočiňte si a udělejte něco prospěšného pro své tělo i mysl. Týdenní relaxační pobyt je přesně to, co potřebujete.

 

Znáte-li ve svém okolí někoho, koho by pobyt tohoto druhu určitě potěšil, můžete mu tento pobyt darovat jako originální dárek k narozeninám nebo Vánocům a vyčarovat tak upřímný úsměv na tváři. Řekněte sami, co může být lepší dárek, než pár dní relaxace a ničím nerušeného odpočinku?

 

Týdenní pobyty pro seniory:

– ubytování v luxusním pokoji
– stravování ve formě polopenze
– částečná masáž nebo finská sauna
– 25 minutová relaxační koupel ve vířivce
– 30 minut v bazénu s protiproudem
– konzultace s diplomovaným masérem
– zapůjčení županu zdarma

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 7 dní
Počet osob: 1
Lokalita: Náchod
Poznámky: Pobyt je určen pro osoby starší 55 let.