Krkonošské lázně Bratrouchov

Lázeňský areál Údolí Bratrouchov se nachází v malebném údolí západních Krkonoš, jen v těsné blízkosti Jablonce nad Jizerou. Díky této své unikátní poloze a nádherné okolní přírodě se Bratrouchov stal ideálním místem k odpočinku a načerpání nové energie potřebné do dalších dnů. V moderním wellness centru Bratrouchov můžete neomezeně relaxovat, nechat své tělo hýčkat v rukou specialistů, aktivně sportovat nebo jen strávit nezapomenutelné chvíle se svými blízkými.Bratrouchov je ideální místo, kde strávit aktivní, ale přitom relaxační pobyt v Krkonoších.

Celoroční provoz

Do lázní Bratrouchov můžete samozřejmě přijet svůj pobyt strávit v kterémkoliv ročním období. V zimě se to zde začne hemžit lyžaři a milovníky zimních sportů a aktivit, v létě zase naopak turisty nebo cykloturisty, kteří touží po neustále nových a doposud neprochozených přírodních trasách. Bratrouchov disponuje opravdu nezapomenutelnou přírodní scenérií, a tak sem často přijíždějí za odpočinkem lidé ze všech koutů České republiky.

 

Zasloužený odpočinek

Jelikož je dnešní doba neuvěřitelně rychlá a pokroková a co není uděláno hned, není uděláno vůbec, často zapomínáme na vlastní tělo a odepíráme si odpočinek, který si naše tělo po vší té dřině, stresu a starostech zaslouží. Chcete-li relaxovat v ničím nerušeném prostředí, svěřit na pár dní své tělo do rukou specialistů a užít si kvalitní péči, není nic lepšího, než navštívit relaxační lázně. Lázně Bratrouchov nabízejí svým hostům nejrůznější lázeňské procedury, mezi kterými si vybere snad každý. Najdete zde nepřeberné množství uvolňujících masáží, rašelinových zábalů, bylinných a perličkových koupelí i pár zkrášlovacích a omlazovacích procedur.

 

Pro koho jsou lázně vhodné?

Lázně Bratrouchov samozřejmě s velkou radostí uvítají jakéhokoliv návštěvníka. Procedury jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže a potěší snad všechny věkové kategorie. Pokud trpíte nějakým zdravotním onemocněním, koupele a odborná péče zajisté pomohou Vašemu současnému stavu a po pár dnech odpočinku se budete opět cítit jako znovuzrozeni. Čelíte-li ve svém každodenním životě velkému stresu a nikdy nekončícím povinnostem, je nejvyšší čas udělat pro sebe něco prospěšného a dopřát si pár dní ničím nerušeného odpočinku v krásném prostředí horských lázní. Odpočívat aktivně je totiž jedna z vůbec nejlepších forem relaxace.