Amorův víkend plný romance

Pořád si s partnerem stěžujete na málo času stráveného společně nebo Vás vždy někdo nebo něco vyruší? Dopřejte si tedy společný romantický pobyt s názvem Amorův víkend, díky kterému si nejen odpočinete v ničím nerušeném prostředí, ale navíc můžete relaxovat v luxusním prostředí příjemného hotelu.

 

Během romantického víkendu si užijete částečnou masáž, wellness pod hvězdami, romantickou večeři při svíčkách, luxusní ubytování a poté i romantickou snídani do postele. Navíc dostanete jako pozornost hotelu květinu pro dámu, láhev sektu, malé překvapení i uvítací drink. Zažijte víkend plný rozmazlování a hýčkání a odpočiňte si v rukou opravdových odborníků. To a ještě mnohem víc na Vás čeká, pokud se spolu se svým partnerem vydáte na romantický Amorův víkend.

 

Pokud chcete svou milovanou polovičku překvapit originálním dárkem k Vánocům, Valentýnu, narozeninám nebo výročí, je Amorův víkend přesně tím, co hledáte. Společný víkend plný romantických zážitků v ničím nerušeném prostředí si získá opravdu každého.

 

Amorův víkend obsahuje:

– ubytování v luxusním dvoulůžkovém pokoji
– uvítací drink
– květina pro partnerku a mísa plná ovoce
– 2x romantická snídaně
– večeře při svíčkách (4 chody)
– láhev vína
– sladké pomyšlení
– 30 minut wellness pod hvězdami (vířivka, bazén, sekt, romantická atmosféra)
– částečná 20 minutová masáž pro dva nebo hodina ve finské sauně
– parkování

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2
Lokalita: Náchod