Zimní relaxace Zell am See

Čtyři dny uvolňující pohody, nekonečné sjezdovky a běžkařské dráhy. To všechno a mnohem více můžete zažít na vlastní kůži i Vy. Sám, s kamarádem, kamarádkou nebo s milovnou osobou. Lyžování a jízda na snowboardu nebyla nikdy zábavnější, než nyní v Rakousku v zimním středisku Zell am See.

Hned po příjezdu se můžete jít ubytovat do luxusního dvojlůžkového pokoje s komfortním vybavením, jako je kompletně zařízená koupelna, televize, sejf, balkon a telefon. V pokoji ale dlouho nezůstanete, protože můžete využívat volný vstup do wellness zóny (denně otevřená od 16:00 do 20:30) se saunami a bazény. Kdybyste si chtěli připlatit, využijte i uvolňující relaxační masáže a solária.

Hlavní atrakce ovšem čekají za zdmi střediska. Pouhých pět minut chůze a jste u sjezdovek dlouhých dohromady 77 kilometrů. Pokud jste ale vášnivým běžkařem, nemusíte chodit ani těch pět minut, trasy jsou hned u hotelu.

K dispozici je v hotelu internetové připojení. Pokud chcete zůstat i déle než čtyři dny, můžete. Děti do 6 let jsou v penzionu ubytovány zdarma, starší se slevou.