Zimní relaxace Dachstein

Představte si dokonale upravenou sjezdovku, překrásnou přírodu a bezchybné služby. Tohle všechno najdete v obci Filzmoos v rakouských Alpách! Milovníkům lyžovaní by tento víkendový pobyt rozhodně neměl uniknout. Pouhých pět a půl hodin jízdy z Prahy a můžete si začít užívat v Alpách.

Čtyři dny plné klidného nebo adrenalinového lyžování. Nové síly na další lyžování Vám dodají v tříhvězdičkovém hotelu Reithof, kde budete ubytováni v dvojlůžkových pokojích. Také si dopřejete bohaté snídaně formou bufetu a čtyřchodové večeře podle vlastního výběru se salátovým bufetem. Dostanete také třídenní skipas pro oblast Ski amadé. Po lyžování (v 16:00) máte volný vstup do hotelové wellness zóny (sauna, sprchy, masážní lehátka, parní lázeň). Také si můžete dopřát půlhodinovou masáž.

Přijet sem můžete kdykoliv v lyžařské sezóně (kromě 24. 12. – 3. 1.). Cena pro jednotlivce činí cca 8 100 Kč. Ovšem sami jezdit určitě nemusíte! Přiberte ještě někoho a užívejte si lyžovaní společně a za zvýhodněnou cenu 15 100 Kč.