Zámecký romantický večer

Chtěli byste svou milovanou polovičku překvapit netradičním a originálním dárkem, na který jen tak nezapomene? Zapomeňte na parfémy a květiny, darujte své lásce pravou romantiku! Díky zážitku s názvem Zámecký romantický večer prožijete nezapomenutelný večer uprostřed Svatojiřského lesa, kde pro Vás dva bude připravena venkovní koupel ve vířivce přímo pod širým nebem a romantická večeře při svíčkách.

Pořád od své partnerky slyšíte, že jste málo romantický a nikdy ji ničím nepřekvapíte? V tom případě je tento zážitek přesně to, co potřebujete, abyste dokázali opak. Probuďte v sobě pravého romantika a nechte sebe i svou vyvolenou hýčkat. Romantická večeře na zámku a poté koupel pod hvězdami, to je zážitek, na který se prostě nezapomíná! Chcete-li již delší dobu odhalit své lásce city, které k ní přechováváte, bude tento večer jistě perfektním okamžikem, kdy se k tomuto skutku konečně odhodlat.

 

Zámecký romantický večer obsahuje:

– bylinný nápoj Devatero kvítí (připravovaný z bylinek Svatojiřského lesa)
– květina pro dámu
– romantická večeře při svíčkách v restauraci Piano Nobile
– koupel ve venkovní vířivce
– šampaňské s jahodami

 

Možnost uskutečnění: celoročně
Doba trvání: přibližně 5 hodin, začátek kolem 19:00
Počet osob: 2
Lokalita: Nymburk
Poznámky: Zážitek je vhodný pro páry snad všech věkových kategorií. Cena nezahrnuje nápoje. Termín je nutno rezervovat alespoň týden dopředu.