Zámecká romantika na Hluboké

Nemusíte ani patřit mezi obrovské romantiky, přesto si vás zámecký hotel na Hluboké jednoznačně získá. Nádherné místo opředené romantickou atmosférou přímo vybízí k prožití nezapomenutelného víkendu se svou drahou polovičkou. Zámek a hotel v něm ukrytý je byl postaven ve stylu windsorské gotiky a podobný v našich luzích a hájích těžko najdete. Krásná anglická zahrada, obklopující zámecký hotel, je skvělou volbou pro odpočinkové procházky s partnerem.

Ubytování si užijete na jednom ze čtyřiačtyřiceti jedinečných pokojů s neuvěřitelně romantickou atmosférou. Každý je navíc vybaven koupelnou, WC, TV, satelitem, hi-fi soustavou, telefonem, minibarem a trezorem. Budete se tu tedy cítit jako v peřince. Na pokoji můžete během pobytu očekávat láhev sektu s jahodami, ovocnou miskou a kyticí růží. Večeře o pěti chodech za romantické atmosféry a ráno na vás bude čekat snídaně do postele.

Součástí hotelu je navíc krásné wellness centrum, které obsahuje krytý bazén, vířivky, finskou saunu, solárium, fitness a masáže všech druhů.