Víkend s Porsche Boxster

Každý správný chlap si někdy přál usednout za volant nějakého toho sporťáku a pořádně se prořítit silnicemi naší vlasti. Kvalitní sporťáky však patří do kategorií „drahé“ a „nepraktické“, mnoho z nás si tento sen tak nesplnilo a dalo přednost něčemu více „rodinnému“. Zažít však ten pocit rychlosti a dokonalosti se ze srdcí nevytratil a právě proto je zde připraven Víkend s Porsche Boxster, nabízející nezapomenutelný zážitek s tímto krasavcem.

Porsche si můžete nechat postavit na jakékoliv místo v Praze, popřípadě za příplatek kdekoli v ČR, a bude pro vás připraven instruktor, který vám pořádně představí toto auto. Pak dostanete do rukou klíčky a budete si moci užívat krásy a rychlosti po celých 24 hodin. Samozřejmě bude auto přistaveno s plnou nádrží. Součástí balíčku je navíc i ubytování v Jeseníkách, kterého budete moci využít na svých cestách po naší vlasti.

Dopřejte si tedy i s vaším partnerem nezapomenutelný zážitek, po kterém už nikdy nebudete chtít zastavit a vrátit se do klasických vozidel. Vždyť Porsche Boxster je určitě snem každého řidiče!