Romantika na jachtě pro dva

Prožijte společně se svou milovanou polovičkou neopakovatelnou plavbu pod vedením skutečného kapitána! Romantika na jachtě pro dva je zážitkem pro všechny romantické dobrodruhy, kteří chtějí společně vyrazit houpat se na vlnách.

 

Naberte vítr do plachet a nechte se unášet jedním z nejmocnějších živlů na světě. Jako vodní hladina Vám poslouží Lipno nad Vltavou. Obsluhovat loď bude vyškolený kapitán a vše co zbývá na Vás je užívat si plavbu, ucucávat vychlazené šampaňské, vychutnávat si slunečné počasí a především romantiku s Vaší láskou. Pokud patříte mezi páry, které se chtějí aktivně podílet na řízení lodi, vše Vám bude dovoleno. Chcete seřídit plachty, kormidlovat nebo navigovat? Vyzkoušejte si funkci kapitána lodi! To vše a ještě mnohem víc Vám nabízí Romantika na jachtě pro dva.

 

Nechytli jste mořskou nemoc? Tak šup na palubu! Vaše plachetnice a nezapomenutelný romantický zážitek na Vás už netrpělivě čeká v přístavu. Stačí vyplout, vyplujete?

 

Romantika na jachtě pro dva obsahuje:
–          celodenní projížďku s kapitánem
–          možnost ovládání plachetnice, vytahování plachet, kormidlování a navigování
–          možnost koupání
–          občerstvení v podobě čaje, kávy, minerální vody a sladkostí
–          sklenka sektu pro každého, káva a desert
–          dárek na památku

 

Možnost uskutečnění: květen až říjen
Doba trvání: 7 hodin
Počet osob: 2

Upozornění: Na plachetnici bohužel nelze vzít doprovod. Rezervace plavby se musí provést minimálně 3 týdny dopředu. Během plavby je samozřejmě umožněno i fotografování a filmování.

Vhodný oděv: Podmínkou jsou pohodlné boty bez černé podrážky. Buďte připraveni i na velmi slunečné počasí (sluneční brýle, krém, plavky) i na možnost chladného počasí s přeháňkami (svetr, mikina).