Pivní lázně Tábor

Přemýšlíte již delší dobu o návštěvě pivních lázní, ale nevíte, které si vybrat? V tom případě pro Vás máme odpověď. Dopřejte si spolu s někým, z Vašich nejbližších odpočinek v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu a zarezervujte si pivní pobyt s názvem Pivní lázně Tábor.

 

Tento speciální balíček potěší zajisté nejen všechny milovníky tohoto zlatavého moku, ale také skutečné požitkáře, kteří si chtějí vychutnat relaxaci na příjemném a hlavně ničím nerušeném místě. Nechte se hýčkat v rukou opravdových odborníků a užijte si Pivní lázně Tábor.

 

Pokud máte strach, že byste se během Vašeho pobytu v pivních lázních začali nudit, dále se již obávat nemusíte. Ve volném čase totiž můžete navštívit některé z památek Tábora nebo se vydat na bowling, zahrát si tenis, půjčit si kolo nebo loď, rybařit či jezdit na koni. Vše se nachází v okolí hotelu, takže to nebudete mít nikde daleko.

 

Pivní lázně Tábor obsahují:
–          1x nebo 2x ubytování v luxusním dvoulůžkovém pokoji (s možností přistýlky) s vlastní koupelnou, WC, vanou, minibarem, TV + satelitem, telefonem a internetem
–          1x nebo 2x bohatá snídaně ve formě bufetových stolů
–          dvouhodinovou pivní proceduru, která zahrnuje:

  • 1x vstup do hotelového bazénu
  • 1x bylinkovou finskou saunu
  • 1x pivní lázeň s neomezenou konzumací čepovaného Budvaru
  • odpočinek na slámovém lůžku

–          15% slevu na konzumaci v hotelové restauraci
–          15% slevu na masáže

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 2 dny
Počet osob: 2