Romantický víkend v Praze

Říká se, že Praha je jedním z nejromantičtějších měst Evropy. Pokud si tedy nemůžete dovolit víkend v Paříži či Londýně, proč se nevydat právě do Prahy?

 

Romantický víkend v Praze Vám a Vaší přítelkyni či příteli nabízí ubytování v krásném čtyřhvězdičkovém hotelu, který patří mezi jedny z nejkrásnějších pražských památek z 16. století. Hotel je dokoncezapsán na seznamu chráněných přírodních a kulturních památek UNESCO. Leží na známé Královské cestě, která spojuje Staroměstské náměstí, Karlův most a Pražský hrad. Všechny tyto památky tedy budete mít přímo po ruce, a tak můžete během dne kdykoliv společně vyrazit na průzkum našeho hlavního města.

 

Po prohlídce Prahy na Vás čeká večeře ve stylovém gotickém sklepení, kde se podávají samé staročeské speciality, čepuje se plzeňské pivo a rozlévají se vynikající moravská vína. Poté Vás čeká již samotné ubytování, a to v luxusním apartmá se šampaňským a postelí posypanou okvětními lístky růží.

 

Pokud se blíží Vaše výročí, narozeniny nebo Valentýn je romantický víkend v Praze zajisté jednou z nejlepších možností jak rozzářit oči Vaší milované.

 

Romantický víkend v Praze obsahuje:
– 2x ubytování v luxusním apartmá (koupelna, klimatizace, satelitní TV, minibar, bezpečnostní schránka)
– 1x večeře v gotickém sklepení hotelu
– šampaňské a květiny
– připojení k internetu zdarma
– v ceně však není zahrnut poplatek za parkovné

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2