Romantický víkend pro sportovce

Patříte mezi aktivní a sportovně založené lidi, a tak si pod pojmem odpočinek představujete především turistiku nebo nějaký oddychový sport? V tom případě vezměte svou drahou polovičku a společně vyrazte na romantický víkend pro sportovce.

 

Tento víkendový pobyt Vám zajisté zpestří nudný každodenní život. Pobyt v útulném a stylovém penzionu na Domažlicku Vám pomůže načerpat již možná dávno ztracenou energii. Uprostřed přírody zapomenete na své problémy a společně můžete buďto jen tak relaxovat nebo se vydat na průzkumnou procházku po jedné ze zdejších turistických stezek, projet se na kole po stezce cyklistické nebo si vzít brusle a vyzkoušet novou in-line stezku. V létě je pak pro všechny k dispozici také tenisový kurt a vyhřívaný venkovní bazén. Po všech aktivitách pak pro Vás bude v místní restauraci připravena romantická večeře při svíčkách a láhev vychlazeného sektu na pokoji. Ráno si pak můžete přímo v pokoji vychutnat bohatou snídani a po ní vyrazit opět sportovat.

 

Pokud tedy přemýšlíte o společně stráveném víkendu, během kterého byste mohli být sami, ale zároveň ho strávili aktivně, rozhodně již neváhejte a pozvěte svou přítelkyni či přítele na romantický víkend pro sportovce.

 

Romantický víkend pro sportovce obsahuje:
– 2x ubytování v dvoulůžkovém apartmá (předsíň, koupelna, obývací pokoj, ložnice)
– 2x bohatá snídaně na pokoji pro dvě osoby
– 1 láhev sektu nebo vína
– 1x romantická večeře při svíčkách
– bezplatné parkování
– kola k zapůjčení zdarma
– vyhřívaný venkovní bazén a hřiště (v létě)

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2