Pivní lázně v Rakousku

Zkusili jste už někdy pivní lázně a rádi byste věděli, jak je provozují v zemi, kde moderní procedura pivní lázně vznikla? Vydejte se do Rakouska a užijte si pohostinnost, chutné pivo a nezapomenutelnou relaxaci při koupeli v pivních lázních. Vydejte se sem sami nebo ještě s někým a užijte si oba! Pivní lázně jsou tu i pro dva.

Městečko Franking, kde jsou pivní lázně umístěny, se nachází v podhůří Alp přibližně 30 kilometrů od města Salzburk. Z Prahy se sem dostanete za necelé tři a půl hodiny. Po ubytování se v luxusně zařízených hotelových pokojích na vás čeká omamně aromatická pivní lázeň, při které si dokonale odpočinete od všedního života a neberete spoustu nových sil do života dalšího. Výživné snídaně si zde můžete dopřát každé ráno formou švédských stolů plných místních specialit a jiných dobrot. Večeře jsou zde o čtyřech chodech a k pití je k nim jednou pivo a jednou sekt.

Nejdůležitější je ale procedura pivní lázně, které trvá dvacet minut a po ní následuje odpočinek na lůžku s ovesnou slámou. Dopřejete si také částečnou masáž. Po celý pobyt si můžete libovolně užívat hotelové wellness zóny s vířivkou, bazénem, a třemi druhy saun (parní, standardní a infra sauna).

Neváhejte a užijte si perfektní dovolenou s vůní piva v Rakousku.