Romantika v zámeckém hotelu

Překvapte svou milovanou polovičku nezapomenutelným víkendovým pobytem, který Vám nabízí Romantika v zámeckém hotelu. Užijete si ničím nerušené chvilky ve dvou, hýčkání personálu a navíc si domů odnesete také nové zážitky. Zní to lákavě? Pak se nechte okouzlit kouzlem pravé lásky.

Během Vašeho pobytu budete ubytováni v krásném hotelovém pokoji. Snídaně Vám budou donášeny až na pokoj a večeři při světle svíček si vychutnáte v zámecké restauraci. Kdykoliv také můžete využít komfort zdejšího bazénu či sauny a dopřát tak svému tělu zasloužené uvolnění. Zvláštností zámeckého hotelu je také fakt, že se v jeho blízkosti nachází celkem 10 labyrintů. Vyzkoušejte odvahu svého miláčka, zapůjčete si na recepci lucerny se svíčkou a vyrazte po setmění střemhlav dobrodružství. Dokážete se v spleti cestiček a zákoutí znovu najít? Ano, pak jste rozhodně poznali svou osudovou lásku.

Romantika v zámeckém hotelu je skvělým nápadem na dárek k Vánocům, narozeninám, výročí či Valentýnu pro Vaší partnerku či partnera. Využijete této nabídky?

Romantika v zámeckém hotelu obsahuje:
–          tříhvězdičkový pokoj v hotelu Maxmilián v areálu zámku Loučeň
–          láhev sektu + ovocná mísa
–          večeře při svíčkách v zámecké restauraci s lahví vína
–          bohatá snídaně s donáškou na pokoj
–          balíček přírodní kosmetiky (masážní olej, pleťové mléko, svíčka, pěna do koupele)
–          prohlídka zámku Loučeň za doprovodu knížecího komorného, kněžny nebo jiné dobové postavy
–          neomezený vstup do bazénu a sauny
–          zapůjčení kol

Doba trvání: 3 dny
Možnost uskutečnění: celoročně
Počet osob: 2

Poznámky: Pobyt je nutno rezervovat měsíc dopředu. Ubytování si můžete zvolit mezi historickou nebo moderní částí hotelu. V historické budově budete ubytováni v pokoji s původním vybavením zámku a v moderní části si zase vychutnáte příjemný minimalistický design.