Pivní koupel v Rožnově

Přijeďte si vyzkoušet, jaké má pivo účinky na Vaši pokožku. Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm se nacházejí ve stejnojmenném městě přímo v areálu rožnovského minipivovaru. Díky tomu, že se lázně nacházejí tak blízko samotnému pivovaru, jsou ingredience pivní koupele vždy čerstvé a kvalitní. Na co se zde můžete těšit?

Den paní sládkové:
Nejdříve si vychutnáte aromaterapii v jemně provoněné bylinné páře. Po aromaterapii následuje samotná koupel v pivu s panem sládkem a s vysokým obsahem živých kultur pivních kvasinek. Při koupeli máte možnost vypít neomezené množství piva. Dalšími procedurami jsou detoxikační zábal na lůžku, masáž lávovými kameny a obličejová nebo vlasová maska z pivních kvasnic.

Den pana sládka:
Vyzkoušíte si vaření piva a za 5-8 týdnů proběhne předání tohoto vlastního piva (10 litrů). Pak si odpočinete v bylinné páře a hned poté ulehnete do dvojvany s paní sládkovou a zkusíte si koupel v pivu. Neomezená konzumace piva je samozřejmostí. Následuje intenzivní detoxikační zábal na lůžku.

Společně pak shlédnete zajímavý film o historii pivovaru v místní hospůdce. V též hospůdce si také pochutnáte na neomezeném množství sýrových nebo zabijačkových specialit.

Chcete-li se dozvědět více o víkendu pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm, pokračujte na Pivni-Lazne-Roznov.info