Líbánky na zámku

Rozhodujete se spolu se svou nastávající, kde strávíte po svatbě líbánky? Máte volný pouze víkend a nechcete jezdit nikam za hranice České republiky? V tom případě musíte rozhodně strávit své Líbánky na zámku.

Tento víkendový pobyt je plný relaxace, romantiky a hlavně nezapomenutelných zážitků, které strávíte sami ve dvou. Zámecký hotel je přímo stvořený pro romantiku a odpočinek v krásném a klidném prostředí. Atraktivní novomanželské apartmá přijde vhod zajisté párům všech věkových kategorií. Kromě plně zařízeného a romanticky vyzdobeného pokoje najdete v hotelu také útulnou restauraci s letní terasou a lobby bar s profesionální obsluhou. Jídla jsou zde připravovaná kuchaři s dlouhodobou praxí v zahraničí a jedná se tedy o gastronomii na velmi vysoké úrovni.

 

Relaxovat pak můžete se svou milovanou polovičkou v hotelovém wellness centru, kde najdete finskou a parní komoru, vířivku, fitness, venkovní sportoviště i malé golfové hřiště. Vyrazit můžete i do krásné okolní přírody a užít si tak romantické procházky při západu slunce. Rozhodně nejzajímavější částí celého víkendu je však adrenalinový romantický let motorovým letadlem přímo nad Českým rájem!

 

Líbánky na zámku obsahují:

– ubytování v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu
– atraktivní novomanželské apartmá
– tříchodová romantická večeře s lahví sektu nebo vína
– privátní relaxace ve wellness
– prohlídka státního zámku a zahrady
– olejová aromaterapeutická masáž pro dva
– bohatá snídaně do postele
– romantický let motorovým letadlem nad Českým rájem

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2
Lokalita: Liberec

 

Poznámky: V ceně pobytu není zahrnuta doprava na letiště. V případě nepříznivého počasí bude let nahrazen jinou aktivitou.