Krkonošský romantický víkend

Toužíte po romantickém víkendu se svou láskou na místě, kde byste si mohli nejen nerušeně odpočinout, ale také zažít nezapomenutelné chvíle ve dvou? Pokud si vyberete náš pobyt s názvem Krkonošský romantický víkend, budete ubytováni v nově zrekonstruovaném hotelu, který je umístěn přímo uprostřed západních Krkonoš nedaleko Rokytnice nad Jizerou. Kromě moderního ubytování v nově zařízeném pokoji s vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem s přímou volbou, LAN internetem a trezorem, můžete využívat i služby stylové a útulné hotelové restaurace s krbem, barem a vynikající kuchyní. Součástí hotelu je poté i vlastní klub, biliard, dětský koutek a regenerační centrum Balneo se saunou, bazénem s protiproudem a bazén se slanou vodou.

Ubytujte se v tomto hotelu a užijte si pár dní jen sami ve dvou. I okolí hotelu nabízí svým hostům široké možnosti, jak si celkový pobyt ještě více zpříjemnit. Vyrazit můžete za turistikou, cykloturistikou nebo v zimních měsících na jednu ze zdejších profesionálně upravovaných sjezdovek. Krkonošský romantický víkend je prostě splněný sen!

 

Krkonošský romantický víkend obsahuje:

– ubytování v dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem, internetem a sejfem
– 2x snídaně
– večeře formou výběru z jídelního lístku (2 chody v hodnotě 250Kč na osobu
– láhev vína při svíčkách
– čokoládové fondue s ovocem
– volný vstup do bazénu se slanou vodou
– fén si můžete vypůjčit na hotelové recepci

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2
Lokalita: Semily

 

Poznámky: Pobyt je možno si rezervovat také v období od 22. 12. do 14. 3., záleží však na kapacitě hotelu. S sebou můžete vzít i svého psa, kterému po domluvě připravíme také stravu.