Lázně Ostrožská Nová Ves

Lázně Ostrožská Nová Ves jsou lázně se stoletou tradicí, které se nacházejí přímo v srdci Moravského Slovácka, asi 35 km od Luhačovic. Celý areál kolem dokola obklopuje krásná příroda hustého lesního parku, který z jedné strany chrání hřebeny Bílých Karpat a z druhé vrcholky Chřibů s hradem Buchlov. Lázně svým návštěvníkům nabízejí klidnou rodinnou atmosféru, obětavý a ochotný personál, prvotřídní služby a velmi vkusné ubytování.

 

Sírové lázně

Hlavní léčebnou procedurou lázní Ostrožská Nová Ves jsou sirné koupele. Využívá se k nim minerální voda ze sirnatých pramenů, která blahodárně napomáhá k léčbě pohybového aparátu, páteře, kožních chorob jako je lupénka a dalších. Specialitou místních lázní je originální zdravotní kosmetika SINOVA, která se vyrábí právě z těchto pramenů. A kterou si zde můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách.

 

Prostředí a služby lázní

V lázeňském areálu Ostrožská Nová Ves budete ubytováni ve vkusně zařízených hotelových pokojích s příslušenstvím, dohlížet na Vás bude odborný zdravotnický personál a pod dohledem specialistů podstoupíte ty nejlepší lázeňské procedury, které nejen pomohou Vašemu zdravotnímu stavu, ale uleví i přetížené mysli a napjatým svalům. V lázeňském areálu kromě pokojů najdete také restauraci s vynikající kuchyní s možností dietního stravování, kolonádu s obchůdky, lázeňskou kavárnou i dětský koutek, kde se mohou do syta vyřádit i nejmenší návštěvníci lázní.

 

K dalším zajímavostem a službám lázní pak patří také:

  • kosmetický salón
  • knihovna
  • suchá sauna
  • solárium
  • fitness centrum
  • internetový koutek, a další?

 

Lázeňské procedury

Protože do lázní samozřejmě nejezdí pouze osoby trpící nějakým závažným zdravotním problémem, najdete zde i velkou nabídku relaxačních a uvolňujících procedur. Mezi ty nejoblíbenější patří například přírodní rašelinový zábal, koupel v minerální vodě, klasické masáže celého těla, fototerapie nebo cvičení v bazénu.