Aquapark Olomouc

Hledáte zábavný způsob, jak strávit sami nebo s rodinou volné chvíle? Navštivte nový aquapark Olomouc! Ve vnitřní i venkovní části aquaparku na Vás čeká spousta vodních atrakcí, wellness zážitků i dobrého jídla a pití.

 

Udělejte radost svým blízkým dárkovým certifikátem, díky kterému si mohou užít zábavu i relaxaci.

 

Vnitřní areál

Ve vnitřní části olomouckého aquaparku si můžete užít 9 různých atrakcí, mezi které patří Rekreační bazén s výplavovým bazénem, Žlutý tobogán, Spacebowl, Skluzavka, Masážní bazén – se vzduchovou masáží, Whirlpooly s masážní lavicí se vzduchovou a vodní masáží, Dětský bazén, Tepidárium nebo Parní lázeň.

 

Uvnitř aquaparku Olomouc si můžete také užít masáže, sauny, vířivky či solárium ve wellness zóně. Jaké druhy masáží si můžete dopřát? Například klasické regenerační a relaxační masáže, Čokoládové masáže, masáž lávovými kameny, baňkování, Reflexologie plosky nohou nebo Havajskou masáž.

 

Venkovní zóna aquaparku Olomouc

Venkovní prostory jsou přístupné pouze v letních měsících a můžete si zde dopřát vodní radovánky ve venkovním víceúčelovém bazéně, Modrém tobogánu či Žluté vodní skluzavce. Dále je zde k dispozici dětský bazén, venkovní dětské hřiště a Beach volejbalové hřiště.

 

Otevírací doba

Pondělí – 14:00 – 20:00 hodin

Úterý – pátek – 10:00 – 20:00 hodin

Víkend, svátky – 9:00 – 20:00 hodin