Aquapark Kladno

Dopřejte si s rodinou, sami nebo s přítelkyní či přítelem zajímavý pobyt v aquaparku Kladno! Zde si můžete užít vodních radovánek jako nikde jinde. K dispozici zde máte vnitřní i venkovní areál s bazény, tobogány a dalšími vodními atrakcemi.

 

Tento aquapark se nachází na místě zvaném Sportovní areály města Kladna, kde kromě vodního vyžití můžete vyzkoušet lanový park, in-line dráhu a mnoho dalšího.

 

Vnitřní areál

Aquapark Kladno nabízí všem svým návštěvníkům spoustu možností a vodních hrátek. Můžete si zaplavat v bazéně, vyzkoušet si adrenalinovou atrakci Spacebowl, 108 metrů dlouhý tobogán Kamikadze a šestnáctimetrovou dvoudráhovou skluzavku, divokou řeku, průplavovou jeskyni, saunu a parní aroma kabinu, vířivku nebo masážní lůžka.

 

Venkovní koupaliště Aquaparku Kladno

I zde naleznete venkovní koupaliště, které bylo vybudováno již v roce 1979. Od té doby prošlo rozsáhlou přestavbou a rekonstrukcí. Takže si nyní můžete dopřát moderní venkovní koupaliště v aquaparku Kladno s 122 metrů dlouhým tobogánem, hřištěm pro minigolf, brouzdalištěm, dětským bazénem a dalšími atrakcemi.

 

Další služby

Každé pondělí mohou nastávající maminky využít služby zvané Plavání pro těhotné, která probíhá ve vyhrazené části plaveckého bazénu za doprovodu porodní asistentky.

 

Otevírací doba plaveckého bazénu

Pondělí – 12:00 – 22:00

Úterý až pátek – 12:00 – 22:00

Víkend a státní svátky – 9:00 – 22:00

 

Otevírací doba vodních atrakcí

Pondělí – 12:00 – 22:00

Úterý až pátek – 9:30 – 22:00

Víkend a státní svátky – 9:00 – 22:00