Zorbing

Zajisté jste již slyšeli o nové sportovní aktivitě, kterou je adrenalinový Zorbing. Jeho princip spočívá v tom, že budete uzavřeni v průhledné kouli ze speciálního PVC s průměrem 2,5 metru a hmotností 60kg. Dovnitř se dostanete malým tunelem, poté se připoutáte a už se jen a jen kutálíte ze svahu dolů. Na konci tratě se nachází dlouhá rovina, na které se zastavíte, takže nemusíte mít strach z nějakých nebezpečných brzd.

 

Během zážitku Zorbing Vás čekají celkem 2 jízdy v této obrovské kouli. I přesto, že se Zorbing může na první pohled zdát nebezpečný, nemusíte se ničeho obávat. Vše je dokonale zabezpečené a lidé z koule vždy vycházejí s obrovským úsměvem na tváři.

 

Neváhejte a vyrazte s rodinou nebo přáteli zažít neopakovatelný zážitek.

 

Zorbing obsahuje:
– 2 jízdy pro dvě osoby

 

Podmínky: V kouli musí být vždy 2 osoby, pokud se chcete zážitku zúčastnit sám, bude Vám někdo přidělen. Zorbing není vhodný pro osoby s poruchami oběhového systému, epileptiky a těhotné ženy. Osoby mladší 18 let s sebou musí mít souhlas svého zákonného zástupce. Minimální výška účastníka je 140 cm a minimální váha je 35kg. Naopak maximální výška je 200cm a váha 95kg.

 

Možnost uskutečnění: duben až říjen
Počet osob: 2