Zimní relaxace v Salcburku

Milujete sníh a s ním spojené zimní radovánky? Nechcete během mnohdy zdlouhavé zimy tvrdnout doma, ale naplno si toto roční období užít? Přestaňte před domem plácat sněhuláky a vyrazte do téměř pohádkového zimního království schovaného přímo uprostřed zasněžených rakouských Alp. Zimní relaxace v Salcburku je zážitek stvořený pro všechny příznivce aktivního odpočinku na horách.

 

Užijte si kouzelné čtyři dny v horském údolí Lammertal, které je kolem dokola obehnáno vysokými štíty zasněžených hor. Kromě samotného turistického střediska zde na Vás čekají vysoké hory, nekonečné louky, zurčící potůčky, malé vesničky a profesionálně upravované sjezdovky.Zimní relaxace v Salcburku se zajisté stane jednou z Vašich nezapomenutelných zážitků.

 

Až se sněhu nabažíte a užijete si sjezdovek a alpské přírody, zajisté oceníte služby, které nachází čtyřhvězdičkový wellness hotel, ve kterém budete během své dovolené ubytováni. Dopřejte si bohaté snídaně, masáže, bazény, saunu i fitness a vynikající pětibodové večeře. Pokud se rozhodnete do Alp vyrazit, rozhodně se sem poté budete chtít za rok vrátit znovu.

 

Zimní relaxace v Salcburku obsahuje:
–          3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji čtyřhvězdičkového pokoje
–          3x bohatá hotelová snídaně
–          3x večeře o pěti chodech + salátový a desertový bufet
–          volný vstup do hotelové relaxační zóny (sauna, parní lázeň, fitness)
–          1x bylinná masáž zad nebo kosmetické ošetření obličeje
–          možnost hotelového programu (horské túry, hudební a taneční večery)

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 4 dny
Počet osob: 1-2