Zimní odpočinek v Zillertalu

Patříte mezi milovníky zimních sportů, ale jediná sjezdovka, na kterou v zimě vyrážíte, je malý kopec ve Vaší vesnici? Zažijte větší dobrodružství a užijte si opravdový požitek z lyžování přímo uprostřed rakouských Alp. Ubytováni budete v komfortním hotelu s bohatou nabídkou wellness zařízení, mezi které patří například bazény, sauna, pára nebo vířivka. Zapomeňte na blátivou zimu a vydejte se do opravdového zimního království.

 

Hotel se nachází přímo v srdci Zillertalských Alp, které jsou od Prahy vzdálené přibližně 5 hodin jízdy autem. Čeká zde na Vás 165 km sjezdovek a 51 vleků a lanovek. Samotné středisko se rozprostírá v nadmořské výšce 1300 – 2500 metrů a kromě lyžování zde můžete vyzkoušet také běžkařské stopy, sáňkařskou dráhu nebo romantické procházky zasněženou krajinou. Pro milovníky tenisu a squashe jsou zde k pronájmu také speciální kurty. Nenechte se přemlouvat a rozzařte oči svých nejbližších. Užijte si společný Zimní odpočinek v Zillertalu.

 

Zimní odpočinek v Zillertalu obsahuje:
–          3x (čtvrtek ? neděle) nebo 4x (neděle ? čtvrtek) ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelovém pokoji
–          3x/4x hotelová snídaně ve formě bohatých bufetových stolů
–          3x/4x odpolední svačina
–          3x/4x čtyřbodová večeře s možností vlastního výběru (místní i mezinárodní speciality)
–          volný vstup do hotelové relaxační zóny ?Tisíc a jedna noc? (vnitřní i venkovní vyhřívaný bazén, finská sauna, bio sauna, pára, posilovna)
–          1x láhev Prosecca
–          župan po celou dobu pobytu

 

Možnost ubytování: od ledna do března
Doba trvání: 4 dny
Počet osob: 1-2