Zima v Lachtalu

Už Vás nebaví během zimních měsíců sedět doma a pozorovat sníh jen z okna? Užijte si pravé lyžování, které Vám nabízí Zima v Lachtalu. Lyžařské středisko se nachází ve velice oblíbené lyžařské oblasti Štýrska, které se rozprostírá přibližně 5 a půl hodiny jízdy autem od Prahy.

 

Středisko má celkem 40 km širokých a prvotřídně udržovaných sjezdovek a vyhovuje nejen milovníkům klidné dovolené, ale také rodinám s dětmi. Pro všechny lyžařské nadšence je zde připraveno celkem 7 vleků, 2 sedačkové lanovky, udržované běžecké stopy a dětský ski areál pro Vaše nejmenší. Lachtal díky své vysoké nadmořské výšce a možnosti umělého zasněžování všem svým návštěvníkům zaručuje dostatek sněhu nejen v zimě, ale i během jarních měsíců.

 

Ubytujte se v krásném rodinném čtyřhvězdičkovém hotelu a užijte si slunce na svahu a nádherný výhled na Alpy! Zima v Lachtalu je unikátní možnost, jak strávit zimní dovolenou mimo Českou republiku.

 

Zima v Lachtalu obsahuje:
–          3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s koupelnou, WC, telefonem, TV, rádiem a internetem
–          3x bohatá snídaně ve formě bufetu s domácími produkty
–          3x večeře o pěti chodech s možností výběru hlavního jídla z 3 chodů + salátový bufet (možnost bezlepkové a bez laktózové diety)
–          volný vstup do hotelové sauny a infra sauny

 

Možnost ubytování: prosinec až duben
Doba trvání: 4 dny
Počet osob: 2