Wellness víkend pro nastávající maminky

Před porodem prožívají nastávající maminky bez debat velmi důležité a náročné období svého života. Ne vždy však musí toto období být jen nepříjemné. Právě proto byl v luxusním hotelu ve Znojmě vytvořenspeciální wellness víkend, během kterého si mohou těhotné maminky odpočinout a načerpat síly před nastávajícím velkým dnem.

 

Jestliže máte obavy, svěřit svou partnerku do rukou cizích lidí, nemusíte. Pracovníci hotelu jsou totiž vyškolení profesionálové, a tak si ví rady v jakékoliv nečekané situaci, která by se nastávající mamince mohla přihodit.

 

Všechny procedury, které budoucí maminka podstoupí, jsou velice jemné a relaxační, takže v žádném případě těhotenství neohrozí a navíc se zaměřují na místa, která jsou v období těchto devíti měsíců značně přemáhána (bedra, nohy).

 

Pokud tedy chcete svou těhotnou partnerku, dceru či kamarádku potěšit, darujte ji originální dárek v podobě wellness víkendu pro nastávající maminky, během kterého bude nejen o ni, ale i o miminko přímo královsky postaráno.

 

Wellness víkend pro nastávající maminky obsahuje:
– 2x ubytování ve velice pohodlném pokoji
– 2x snídaně formou bohatých švédských stolů
– 2x vynikající večeře v hotelové restauraci
– 1x speciální aroma masáž pro těhotné ženy ? lehká masáž celého těla
– 1x masáž zad a šíje (v sedu)
– 1x relaxační masáž nohou
– 1x perličková vana s aromatickými oleji
– volný vstup do wellness centra (bazén, pára, vířivka)
– košík s ovocem na pokoji
– labužnický čaj (dle vlastního výběru)
– župan
– denní tisk
– parkování u hotelu

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 1-2