Wellness v Kaprunu

Nechte každodenní starosti a povinnosti doma a dopřejte si čtyři dny aktivního odpočinku přímo uprostřed zasněžené krajiny rakouských Alp. Ubytováni budete v luxusním čtyřhvězdičkovém wellness hotelu, který se nachází ve spolkové zemi Salcburk, přibližně pět a půl hodiny jízdy autem od Prahy.

 

Díky ledovci Kitzsteinhorn, který se nachází v oblasti Kaprun je zde lyžování možné téměř po celý rok. Najdete zde celkem 130km sjezdovek s různými stupni obtížnosti a 40km sjezdovek, které jsou uměle zasněžovány. Na své si zde přijdou nejen lyžaři, ale také milovníci snowboardu, běžek a bruslení.

 

Po vyčerpávajícím dnu na svahu pak zajisté oceníte i plně vybavené zařízení hotelu, který svým hostům nabízí špičkové relaxační služby. Pokud již delší dobu přemýšlíte o zimním výletu na hory, neváhejte a zažijte Wellness v Kaprunu.

 

Wellness v Kaprunu obsahuje:
–          3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji čtyřhvězdičkového hotelu (součástí pokoje je koupelna, WC, balkon s krásným výhledem na okolí, TV, telefon, minibar, trezor, fén, župan, připojení na internet)
–          3x bohatá snídaně ve formě bufetových stolů
–          3x tříchodová večeře s možností vlastního výběru + salátový bar
–          3x odpolední svačina
–          volný vstup do hotelové relaxační zóny (bazén s protiproudem, sauna, pára, posilovna, venkovní vířivka + možnost masáží za příplatek) –          zdarma ski bus (zastávka přímo u hotelu)
–          dětský koutek
–          prodej skipasů přímo na recepci

 

Možnost ubytování: od října do dubna
Doba trvání: 4 dny
Počet osob: 1-2