Vysoké Tatry – wellness

Vysoké Tatry jsou často označovány za nejmenší velehory světa, jsou nejvyšším pohořím Slovenska a Polska a rovněž patří mezi jedny z nejkrásnějších pohoří Evropy. Rozkládají se na celkové ploše 341 km2, z čehož se dvě třetiny nacházejí na území Slovenska. Jedná se o turisticky velmi často navštěvované místo, a to nejen díky zdejší krásné přírodě, ale i lyžování, letní turistice, krasovým jeskyním, hlubokým ledovcovým dolinám, vodopádům a v posledních letech také díky relaxačním lázním a moderním wellness centrům.

Proč Tatry?

Stále se rozhodujete, které lázně či wellness budou v tak velké nabídce právě to pravé pro Vás? Tatry zajisté nadchnou jak muže, tak ženy snad všech věkových kategorií. Těšit se můžete na vkusné ubytování v jednom z výběrových hotelů, který se nachází přímo pod tatranskými vrcholky. Kromě samotného ubytování Vám bude zajištěna i polopenze, bohatý relaxační program plný nejrůznějších procedur pro uvolnění a zkrášlení těla a mnoho dalších úžasných výhod. Pokud se rozhodnete strávit svůj pobyt ve Vysokých Tatrách, zajisté se zde poté budete chtít co možná nejrychleji vrátit. Pohostinnost, atmosféra a krásy zdejšího kraje, na to se prostě nedá zapomenout.

 

Aktivní relaxace

Do Tater se většinou vydávají vášniví lyžaři nebo odhodlaní turisté, kteří chtějí zdolat místní horské štíty a dopřát tak svému tělu zasloužený pohyb. Po všech aktivitách si však i ti nejvrcholovější sportovci a milovníci hor musejí kvalitně odpočinout. Právě v tom Vám pomohou zdejší wellness centra. Uvolňující masáž celého těla, perličková či bylinná koupel, odpočinek ve vířivce, rostlinné zábaly nebo detoxikační či aromatická terapie zajisté dostanou každého. Užijte si svou ničím nerušenou relaxaci a odpočiňte si od každodenních starostí a povinností. Ve Vysokých Tatrách velmi snadno přijdete na jiné myšlenky a na své problémy si za pár dní už ani nevzpomenete.

 

Nalaďte se na vlnu odpočinku

Vysoké Tatry umí své návštěvníky ze všech koutů Slovenska i Evropy, rozmazlovat, jak se patří. Najdete zde pečlivě upravované sjezdovky pro lyže i snowboardy, trasy pro běžky, cyklistické i turistické stezky i bohaté vyžití pro nejmenší cestovatele. Ve wellness hotelech pak zatímco si rodiče vychutnávají svou ničím nerušenou chvilku během masáží, dohlíží na děti vyškolený personál, se kterým mohou zažít zábavu ve vodním světě, vyhrát si v prostorách heren, vyrazit na procházku do přírody nebo trávit čas jinou volnočasovou aktivitou. U hotelů jsou obvykle postaveny i sportovní hřiště, pro zkrácení dlouhé chvíle během čekání na další úžasnou proceduru. Už jste se rozhodli pro svůj wellness pobyt na Slovensku? Pak si Vy i Vaši blízcí zabalte kufry a vyrazte na cestu. Na oběd se Vám totiž již pomalu začínají připravovat tradiční slovenské halušky.